مدیر فیس‌بوک: کارم مهم‌تر از لباس‌هایم است و

مدیر فیس‌بوک: کارم مهم‌تر از لباس‌هایم است و

مارک زاکربرگ، در یک جسله پرسش و پاسخ، به سوالاتی که از او شد پاسخ داد.
 
مدیر فیس‌بوک: کارم مهم‌تر از لباس‌هایم است


مارک زاکربرگ، مدیر فیس‌بوک در یک جلسه پرسش و پاسخ، به سوالات افرادی از نقاط مختلف جهان پاسخ داد. 

این جلسه یک ساعت به طول انجامید و در آن از موضوعات مختلفی سخن به میان آمد. 


به گزارش ایتنا از رایورز به نقل از سی‌ان‌ان، یک کاربر مدعی شد که اکنون فیس‌بوک خسته‌کننده شده و این شبکه فقط حاوی تصاویر و کلیپ‌های ویدئویی است. 

زاکربرگ در پاسخ گفت: هیچ گاه هدف من این نبوده که فیس‌بوک، یک سایت سرگرم‌کننده یا هیجان‌انگیز باشد. خود من هم این گونه نیستم. هدف اصلی این بوده که سایت، برای کاربرش مفید باشد. 

وی افزود: پنج سال پیش بیشتر محتوای فیس‌بوک را متن تشکیل می داد. این که در حال حاضر فیس‌بوک به ذخیره‌گاه تصاویر و ویدئو تبدیل شده، شاید به این دلیل باشد که ضبط عکس و ویدئو آسان‌تر گشته است. 

فرد دیگری پرسید: چرا همیشه در برابر جمع، یک تی‌شرت خاکستری رنگ یکسان به تن داری؟ 

وی گفت: چیزی که بیشتر دوست دارم این است که عمده وقتم را صرف برنامه‌ها و راهکارهایی کنم که زندگی مردم را آسان می‌سازد. به همین دلیل خودم را با امور ثانویه و غیرمفیدی همچون لباس‌هایم مشغول نمی‌کنم. 

این میلیارد سی ساله که امروزه یکی از نمادهای موفق فناوری به شمار می‌آید، در خصوص بزرگ‌ترین مشکلاتی که در راه ایجاد فیس‌بوک با آن روبرو بوده، گفت: وقتی کار را شروع کردم، به دنبال تاسیس شرکت نبودم و هیچ چیز در این مورد نمی‌دانستم. 

وی افزود: چیزی که مرا به فکر کردن درباره تاسیس شرکت سوق داد، نظر اطرافیانم بود. 

زاکربرگ خاطرنشان کرد: شرکت‌هایی که توسط بیش از یک نفر تاسیس می‌شود، موفق‌ترند و من خودم معتقدم به تنهایی از پس اداره چنین شرکتی بر نمی‌آیم.
 
/ 1 نظر / 108 بازدید
بهترين فروشگاه ساز فايل

سلام وبلاگتو ديدم مطالب جالبي داشتي ما هم يه سايت راه انداختيم بهترين فروشگاه ساز فايل wada.ir با ثبت نام تو اين سايت يک فروشگاه رايگان به شما داده ميشه که ميتونيد فايل هاي کامپيوتريتون رو براي فروش داخلش بزاريد و از فروش نامحدود اين فايلها براي خودتون يه درآمد خوب داشته باشيد. چي؟؟؟؟؟ فايل نداريد؟؟؟؟؟ اشکال نداره در سايت ما فايل هاي کاربراي ديگه هم تو فروشگاه شما براي فروش گذاشته ميشه و شما از فروش هر کدوم ار فايل هاي کاربراي ديگه 35 % مبلغش رو دريافت ميکنيد.يعني شما حتي بدون داشتن فايل ميتونيد فقط با ثبت فروشگاه و تبليغ اون تو وبلاگتون از فروش فايل هاي کاربراي ديگه کسب درآمد کنيد ثبت نام رايگان و سادست. ضرر نميکني حتما يه بار امتحانش کن مطمئنم به کارت مياد. اگه سوالي داشتي اطلاعات تماس من نو سايت هست. مسعود خاکي- مدير سايت wada.ir نمونه فروشگاه راه اندازي شده: file.wada.ir