سرویس جدید فیس‌بوک برای جدا کردن اقدامات شخصی و سازمانی و

سرویس جدید فیس‌بوک برای جدا کردن اقدامات شخصی و سازمانی

سایت Facebook at Work برای مدت‌ طولانی توسط کارمندان فیس‌بوک مورد استفاده قرار گرفته و هم‌اکنون برای استفاده در دیگر سازمان‌‌ها آماده شده است.
 
سرویس جدید فیس‌بوک برای جدا کردن اقدامات شخصی و سازمانی


شرکت فیس‌بوک در حال کار کردن روی سرویسی است که با LinkedIn رقابت می‌کند و تمامی ۱.۳ میلیارد عضو در این شبکه اجتماعی امکان می‌دهد اطلاعات شخصی و سازمانی خود را مجزا کنند و در یک صفحه واحد، دو کاربری متفاوت را در اختیار بگیرند.


به گزارش ایتنا از رایورز، روزنامه فایننشال تایمز در جدیدترین شماره خود به نقل منابع آگاه داخلی گزارش داد که این شرکت هم‌اکنون یک پروژه محرمانه را با نام Facebook at Work جلو می‌برد که با راه‌اندازی آن کارمندان یک سازمان می‌توانند با یکدیگر گفت‌وگو کنند، ارتباطات تخصصی میان افراد برقرار می‌شود، همکاری‌های سازمانی صورت می‌گیرد و امکان ردوبدل کردن ایمن اسناد سازمانی فراهم می‌آید.

زمانی که این سرویس راه‌اندازی شود شرکت فیس‌بوک به صورت مستقیم با Google Drive، Office مایکروسافت و شبکه‌های اجتماعی تخصصی از جمله LinkedIn که ماهانه بیش از ۹۰ میلیون کاربر فعال دارد، وارد رقابت می‌شود.

 

سایت Facebook at Work برای مدت‌های طولانی توسط کارمندان شرکت فیس‌بوک مورد استفاده قرار گرفته است.
اما طی سال گذشته این سایت برای استفاده در دیگر سازمان‌‌ها نیز آماده شده است و هم‌اکنون فیس‌بوک مراحل آزمایش نهایی آن را پشت‌سر می‌گذارد.

در حال حاضر بسیاری از شرکت‌ها دسترسی کارمندان خود به فیس‌بوک را مسدود کرده‌اند تا جلوی کاهش کارایی آنها گرفته شود. اما این اقدام جدید باعث می‌شود تا فیس‌بوک دور جدید رقابت‌های خود را با LinkedIn آغاز کند.


/ 0 نظر / 81 بازدید