سه‌چهارم سازمان‌ها صاحب نرم‌افزارهای موبایلی شدند و

سه‌چهارم سازمان‌ها صاحب نرم‌افزارهای موبایلی شدند

69 درصد سازمان‌ها طی یک سال گذشته اقدام به خرید نرم‌افزارهای مربوط به برقراری ارتباط با مشتری کرده‌اند و 75 درصد سازمان‌ها نیز نرم‌افزار و ابزار موبایلی خریده‌اند.
 
سه‌چهارم سازمان‌ها صاحب نرم‌افزارهای موبایلی شدند


این روزها در تمام اخبار صحبت از خدمات مبتنی بر فضای پردازش ابری به میان می‌آید و نتایج حاصل از یک مطالعه جدید نشان داده است که تمایل سازمان‌ها و کسب‌وکارها برای خرید این قبیل ابزار و خدمات بیشتر شده است.


به گزارش ایتنا از رایورز، مرکز Mendix بر اساس جدیدترین مطالعه خود روی ۴۷۰ کارشناس IT در آمریکای شمالی و اروپا به این نتیجه رسید که نیاز بازار برای خرید ابزارهای سازمانی افزایش قابل ملاحظه یافته است و در این میان خدمات ابری بیشترین محبوبیت را دارند.

بررسی‌ها نشان داده است که ۶۹ درصد سازمان‌ها طی یک سال گذشته اقدام به خرید نرم‌افزارهای مربوط به برقراری ارتباط با مشتری کرده‌اند و ۷۵ درصد سازمان‌ها نیز نرم‌افزار و ابزار موبایلی خریده‌اند.

از بین کسب‌وکارهایی که اقدام به خرید ابزارهای موبایلی کرده‌اند ۶۸ توضیح دادند که به ابزارهای چندگانه، استفاده از یک ابزار در چند دستگاه و برنامه‌های مخصوص گوشی‌های هوشمند و رایانه‌های لوحی نیاز داشتند و به همین خاطر تمرکز فراوان بر این بخش داشته‌اند.

 

لازم به ذکر است سه‌چهارم کارشناسان IT یا به‌طور دقیق‌تر ۷۱ درصد آن‌ها اعلام کردند که سازمان آن‌ها هیچ سیاستی برای هماهنگی بیشتر با نرم‌افزارهای مشتری‌مدار ندارد.

همچنین گفته شد ۸۲ درصد کارشناسان توضیح دادند که برای استفاده از این قبیل نرم‌افزارها پروژه‌هایی را در دست دارند و ۸۹ درصد هم اعلام کردند منتظر دریافت بودجه برای خرید این نرم‌افزارها هستند.


/ 0 نظر / 54 بازدید