Bose با اپل قرارداد همکاری بست و

Bose با اپل قرارداد همکاری بست

به گزارش ایتنا از رایورز، شرکت Bose نخستین بار در ژوئیه امسال شکایت خود علیه Beats را ارائه کرد و توضیح داد بدون در نظر گرفتن قوانین مربوط به حق امتیاز هدفون‌های مجهز به فناوری حذف صداهای اضافی محیط را تولید می‌کند که البته Bose از ۴۰ سال قبل روی این فناوری کار می‌کرده است.

شرکت Bose در اظهارنامه‌ای که به دادگاه ارائه کرده است توضیح داد: «با توجه به اینکه Bose در بخش تحقیق و توسعه سرمایه‌گذاری‌های فراوان انجام می‌دهد و با توجه به اینکه Bose تاکید فراوان بر فناوری و نوآوری‌ دارد، ما از تمامی حقوق خود مربوط به حق امتیازهایی که در این زمینه ثبت کرده‌ایم پشتیبانی می‌کنیم.»

شرکت Bose همچنین شکایت خود را به"کمیسیون بین‌المللی بازرگانی"(ITC) ارائه کرده است و البته این اتفاق تنها دو ماه پس از خرید شرکت Beats Electronics توسط اپل صورت می‌گیرد.

 


شرکت اپل ژوئیه امسال با پرداخت ۳ میلیارد دلار مرکز تولید هدفون‌ها و فناوری‌های صوتی Beats Electronics را از آن خود کرد تا بزرگ‌ترین خرید کوپرتینو صورت گیرد.

با این وجود امروز بیانیه‌ای منتشر شد که در آن گفته شده است مشکلات بین دو شرکت Bose و Beats حل‌ و فصل شد و این دو شرکت تمام هزینه‌های مربوط به شکایت انجام شده را می‌پردازند.

شرکت Bose همچنین توضیح داد که در این جریان قرارداد همکاری جدید با اپل به امضا رسانده که هنوز جزئیات مربوط به این قرارداد منتشر نشده است.

برخی منابع آگاه اعلام کردند این دو شرکت با همکاری یکدیگر می‌کوشند نسل جدید فناوری‌های پوشیدنی مجهز به سیستم‌های صوتی حذف صداهای اضافی محیط را تولید کنند.

 
/ 0 نظر / 67 بازدید